Čižići, Otok Krk, stan u novogradnji 2S+DB, 1.kat, Dobrinj

518.295 KM
265.000 EUR
7.100 KM/m²
3.630 EUR/m²
  • Površina73 m²
Vrsta oglasa
Prodaja
Država
Hrvatska
Regija
Primorsko-Goranska Županija
Grad
Dobrinj
Poštanski broj
51514
Površina
73 m²
Na spratu
1
Opis objekta
Prodaje se stan smješten na 1. katu luksuzne dvojne stambene zgrade koja se nalazi u samom srcu jednog od najatraktivnijih dijelova otoka Krka, u naselju Čižići, neposredno uz obalu mora.
Zgrada je u fazi novogradnje, a završetak radova planiran je početkom ljeta 2025. godine. Riječ je o zgradi s tri stana, a svaki stan ima svoj zaseban ulaz putem vanjskog stubišta, što omogućava osjećaj privatnosti i udobnosti.

Stan na 1. katu prostire se na 73,84 m². Unutrašnjost stana sadrži dvije spavaće sobe od 9,84 m² svaka, dnevnog boravka površine od 25,52 m², kupaonice (5,04 m²) te terasom i natkrivenim ulazom.
Stan dolazi s jednim parkirnim mjestom, a cijela zgrada je smještena u mirnom, ali veoma atraktivnom dijelu Čižića, koji je posebno popularan tijekom ljetnih mjeseci zbog blizine mora i prirodne ljepote.
Rijetka je prilika pronaći ovakvu nekretninu u prvoj liniji do mora na otoku Krku, koja nudi ne samo udoban život, već i potencijal za odličnu poslovnu priliku u jednoj od najpoželjnijih destinacija na Jadranu.

ID KOD AGENCIJE: 6479

Sara Schneider, mag.ing.logist
Agent s licencom
Mob: 0911930770
Tel: 051403771
E-mail: sara@joda-nekretnine.hr
www.joda-nekretnine.hr
Broj oglasa
36109
    • Ocjena: 5
    • Ukupno glasova: 1

Stan Prodaja Dobrinj -soban

Nismo u mogućnosti prikazati adresu (Hrvatska, Primorsko-Goranska Županija, Dobrinj, 51514) ovog oglasa na Google StreetView. Nažalost Google StreetView ne posjeduje podatke za prikaz ove adrese.
Prijava/Registracija
Korisničko ime
Lozinka
Zaboravili ste lozinku? Remind